K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Školní e-shop

Co kdyby byl školní web zároveň e-shopem? Pojďte si to na chvíli představit…

pexels-karolina-grabowska-4498152 (1)
Co prodávat?

Nabídka může být různá a šitá na míru pro každou školu. Pokud se vaši studenti učí řemeslu, máte samozřejmě výhodu. Cukráři mohou například prodávat dorty na objednání, truhláři židle, kováři dekoraci. V nabídce se meze nekladou. Bude to váš e-shop a čím bude sortiment širší, tím lépe.  

Co ale gymnázia a podobné školy? Mnoho škol dělá dobročinný jarmark, nebo něco na tento způsob. Co mít jarmark permanentně na vašem webu?

Pokud jste se doposud nenašli, je tady poslední pokus. Pro všechny platí, že škola může nabízet tzv. merch neboli propagační předměty. Pod tímto termínem si velká část lidí představí tričko nebo propisku. Pojďte ale vymyslet něco, co vaše studenty opravdu pobaví. Rádi vám s tím pomůžeme a návrhy připravíme. Nabídněte jim za výrobní náklady třeba krabičky na svačiny nebo termohrnek a nechte je, aby dělali reklamu vaší škole. Ne, nebojte se, nemusíte kupovat 200 předmětů na sklad. Dodavatelé propagačních předmětů jsou flexibilní.

Školní e-shop vám může dát:
E-shop jako součást výuky

Mít e-shop s sebou jistě nese práci. Psát popisky, fotit produkty, balit objednávky, starat se o sociální sítě, natočit video... Na druhou stranu, to je přece přesně to, co má škola učit, ne? Učte studenty podnikat.

Studenti si mohou přivydělat

Co by asi tak uchazeči nebo studenti řekli, kdyby jejich produkty či služby byly dostupné a občas jim přinesly i nějakou tu korunu?

Haló efekt

Pravděpodobně budete první ve vašem městě. Pochlubit se něčím, co jen tak někdo nemá, je vždy fajn. Navíc studenti se se svými výrobky sami pochlubí tím spíše, budou-li z toho něco mít.

E-shop nestojí milion

Cena se odvíjí od mnoha faktorů, ale minimalistický funkční e-shop se dá u nás pořídit už od 30 000 Kč. Když si k tomu připočtete i fakt, že si na sebe dost možná sám vydělá, tak to přece nezní špatně.

Pojďte do toho

Ať už chcete mít e-shop samostatně, nebo jako součást vašich stránek, jsme tu od toho. Dejte nám vědět a my s vámi rádi vše nezávazně probereme a naceníme. E-shopů jsme postavili hned několik, víme tedy o čem mluvíme.

Nepřehlédněte: