K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Jak jsme změnili vizuál školy NOE

Škola NOE má nový vizuální styl, fotky i web od Školaloky. Určitě nám dáte za pravdu, že vyplula správným směrem.

Proč škola potřebuje vizuální styl?

Škola je představitelkou dobrého pořádku a řádu. Měla by se tedy i sama prezentovat jednoznačně a bez chaosu. Kromě komunikace s rodiči a okolím pracuje škola uvnitř své komunity.

Ředitelé a učitelé jsou tvůrčí duchové a ve školách se neustále něco děje, zlepšuje, mění atd. Tuhle potřebujete cedulky, tamhle plakát, oficiální žádost na hlavičkovém papíru školy a další a další tiskoviny. Pokud nechcete vypadat pokaždé trochu jinak, resp. podle toho, kdo to zrovna zadával, pomůže vám vizuální styl s přesným grafickým manuálem.

K čemu je grafický manuál?

Grafický manuál je úžasně praktická věc, která vám velice usnadní život a ušetří čas i peníze. 

S tímto dokumentem získá vaše škola logo a přesné ukázky, jak s ním správně pracovat. V manuálu najdete, jak mají vypadat plakáty, razítka, hlavičkové papíry, cedulky na třídy nebo propagační materiály školy. Stačí nalistovat příslušnou stránku a máte přesné, jednoduché a levné grafické zadání.

Podívejte se, jak jsme navrhli grafický manuál pro Školu NOE.

S novým vizuálem už jste pouze krok od nového webu. Škola NOE toho využila a spláchla všechno z jedné vody načisto. 
Líbí se vám proměna Školy NOE? Nechte se inspirovat a napište nám.
Nepřehlédněte: