K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


O nás

Jsme kreativní studio wwworks. Školaloku jsme vytvořili jako náš specializovaný projekt pro školy. Nabízíme osobní, profesionální, tvůrčí a, jak doufáme, také osvěžující pomoc ve všech oblastech, kde se školy potřebují prezentovat.

Kdo jsme

Nemyslíme si, že jsme spolkli všechnu moudrost světa, máme patent na úspěch, a tak můžeme poučovat ředitele a učitele všude kolem. Máme ale dlouholetou zkušenost v oborech, které začínají být nutností i ve školství a na které v rozvrhu ředitelů většinou nezbývá čas (např. marketing, branding, grafický design…). Poradíme si s vizuálním stylem, školním webem, grafikou, sítěmi, videem nebo fotkami. Spolupracujeme s Bakaláři. Máme dobré nápady.

Kromě našich současných profesí u nás najdete také vystudované pedagogy, aktivní učitele odborných předmětů, studenty i rodiče žáků. Společně jsme přesvědčeni, že vzdělání je jednou z nejcennějších životních hodnot. Chceme usnadňovat jeho přirozenou cestu mezi lidi, a proto pomáháme školám.

Rádi si s vámi popovídáme o vaší škole a čemkoliv, co by jí z naší branže mohlo prospět.

Náš přístup

Každá škola je jedinečná, má své zvyky, pravidla i těžkosti. Nemáme jedno kopyto na všechny, ale vždycky vycházíme z daných možností, aktuální situace školy a samozřejmě z našich odborných zkušeností.

Spolupráce se Školalokou přináší ředitelům pomoc s propagací školy, užitečné pohledy a nové možnosti prezentace školy nebo jejích projektů. Nezůstáváme ale jen u teorie. Návrhy konkrétních řešení společně se školami uvádíme do praxe a při realizaci jsme vždy připravení poskytovat stálou technickou podporu. Ne jen že vám např. poradíme, jak na sociální sítě, ale pomůžeme vám je rozjet a nastavit tak, abyste se vše naučili a mohli je příště používat zcela samostatně.

Rádi se zamýšlíme, jak nově uchopit prezentaci školy od A do Z, ale stejně tak jsme ochotni pomoct s jediným videem nebo nafocením maturantů.

Naše hodnoty

Nechceme stavět vzdušné zámky, Potěmkinovy vesnice ani natírat školy narůžovo.

Klíčové spojení “školní marketing” je nám překvapivě stejně málo příjemné jako mnohým ředitelům, protože jsme si dobře vědomi, že škola není tržní prostředí a že tu jde o víc než o třídy narvané k prasknutí.

Základem každé naší spolupráce je dobrá komunikace. Vždycky hledáme řešení, které je pro školu maximálně přínosné, použitelné a přírozené. Podtrhneme každou silnou stránku, ale zároveň nám jde o věrný a živý obraz školy.

Rádi bychom přispěli k tomu, aby školy měly možnost dobře, jasně a na úrovni komunikovat to mnohé, co žákům nabízí a aby si žáci mohli vybrat přesně takovou školu, která odpovídá jejich schopnostem a nadání. Jestli se nám to vede, můžete posoudit sami z našich referencí. 

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům