K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Student PŘED a PO

 Položíme otázku lépe: vidíte 2 lidi nebo téhož člověka? Kdo hádal téhož, má bod. 

Máme pro vás další hezký a jednoduše realizovatelný nápad, jak propagovat to nejdůležitější, co vaše škola předává studentům. Lidově řečeno to, čím se stanou, až z vaší školy vylezou. 

Ať už jste zdravka, stavebka nebo odborné učiliště, dáváte studentům do vínku jejich budoucí povolání a vypouštíte je do světa úplně jiné než k vám přišli.

Vyfoťte si studenty na začátku studia, když k vám nastupují a pak v posledním ročníku jako hotové řemeslníky, zdravotní sestřičky, zahradnice, klempíře…. Dejte fotky vedle sebe tak, jak jsme to udělali my. A? Nemáte radost, když to vidíte? Je to proměna. 

Určitě to bude i milý dárek na památku pro absolventy vaší školy, když na fotce uvidí, jak během let dospěli, a čeho díky škole dosáhli. Pro školu je to skvělý materiál na sociální sítě. Jasná a na první pohled viditelná zpráva, že vaše škola formuje lidi a dává jim praktické zaměstnání. To už není žádné malé storíčko, to je přímo životní story. Taková reklama se rozletí na sociálních sítích úplně sama. Uvidíte.

Nepřehlédněte: