Student PŘED a PO

 Položíme otázku lépe: vidíte 2 lidi nebo téhož člověka? Kdo hádal téhož, má bod. 

Máme pro vás další hezký a jednoduše realizovatelný nápad, jak propagovat to nejdůležitější, co vaše škola předává studentům. Lidově řečeno to, čím se stanou, až z vaší školy vylezou. 

Ať už jste zdravka, stavebka nebo odborné učiliště, dáváte studentům do vínku jejich budoucí povolání a vypouštíte je do světa úplně jiné než k vám přišli.

Vyfoťte si studenty na začátku studia, když k vám nastupují a pak v posledním ročníku jako hotové řemeslníky, zdravotní sestřičky, zahradnice, klempíře…. Dejte fotky vedle sebe tak, jak jsme to udělali my. A? Nemáte radost, když to vidíte? Je to proměna. 

Určitě to bude i milý dárek na památku pro absolventy vaší školy, když na fotce uvidí, jak během let dospěli, a čeho díky škole dosáhli. Pro školu je to skvělý materiál na sociální sítě. Jasná a na první pohled viditelná zpráva, že vaše škola formuje lidi a dává jim praktické zaměstnání. To už není žádné malé storíčko, to je přímo životní story. Taková reklama se rozletí na sociálních sítích úplně sama. Uvidíte.

Nepřehlédněte:

Školní web jako reklama

Možná byste si nad slovy “reklama pro školy” nejraději pohrdavě uplivli. Škola není firma, nic neprodává, sleduje úplně jiné cíle, má radikálně odlišné možnosti, cesty, podmínky a stovky dalších proti. Ale ještě počkejte.

více ...

4+1 vtipná věc pro zpestření školního dne

Zkuste si vybavit své dětství, školní budovu, vaši třídu a školní chodbu. Teď udělejte střih do do současnosti. Jaké to je? Co se změnilo? Je vaše současná škola neútulná nebo je plná živých nápadů, které jsou žákům pro pobavení a přitom dokážou i něco naučit?

více ...