K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Potřebujete, aby všichni ve škole byli v obraze?
Pořiďte si digi nástěnku

Praktické, elegantní a nejrychlejší řešení pro interní komunikaci celé školy.

Proč mít ve škole digi nástěnku?
Má své výhody

1
Vejde se na ni vše
hezky viditelně

Neomezené množství prostoru – nástěnka nabízí střídání libovolného počtu bannerů. Studenti tak uvidí suplování, pozvánky na akce školy a další informace, které jim potřebujete sdělit. Žádná zpráva se už nebude krčit kdesi v rohu,

Skvěle viditelná a čitelná– umístění monitoru s nástěnkou je na každé škole, ale většinou visí od stropu dolů, takže ji skvěle vidí každý, kdo pod ní právě prochází.

Nahradí i školní rozhlas – pokud potřebujete aktuálně cokoliv a důrazně sdělit celé škole, není problém napsat to výrazně na nástěnku a promítnout na monitory do všech pater školy.

Maximálně se přizpůsobí
zvládne Bakaláře i Školu online

Jakýkoliv obsah – nástěnku si kdykoliv upravíte tak, aby zobrazovala vše, co potřebujete. Aktuality, plakáty, pozvánky, počasí, čas nebo cokoliv specifického pro vaši školu a její obory.

Komunikuje s Bakaláři a Školou online – lehce si vytáhne suplování a potřebné informace k rozvrhu.

Skvěle variabilní a praktická – pokud ve školní budově probíhají jakékoliv mimoškolní odpolední akce, schováte školní rozvrhy a promítnete program, orientační plán školy, zkrátka vše, co se hodí. Druhý den ráno se pak zase vrátíte do “školního módu” jako by nic.

Bez nechtěných plakátů – nástěnku může upravovat samozřejmě jen ten, kdo má heslo, takže se vám nestane, že se na ní náhodou objeví něco, co není pro školní prostředí vhodné.

2
3
Snadno a rychle ji upravíte
ve své kanceláři

Jednoduchá a rychlá obsluha – jakékoliv úpravy nástěnky zvládnete sami velmi snadno a také rychle.

Na jeden klik ve všech patrech školy -změny se objeví ihned po zveřejnění na obrazovkách. Pokud tedy zainvestujete do více monitorů, máte jedním klikem potřebné informace ve všech patrech školy, ve sborovně atd.

Pohodlná – určitě oceníte, že můžete nástěnku upravit v klidu u sebe v kanceláři. Nemusíte nikam chodit, natož se vracet pro zapomenuté plakáty nebo chybějící špendlíky.

Je v barvách a stylu školy
vhodně reprezentuje

V jednotném vizuálním stylu školy – nástěnku vám navrhneme jednotně s vizuální identitou školy, takže bude i přirozenou reprezentací školy.

Stabilně upravená – připravíme vám šablony pro vaše příspěvky, aktuality apod., se kterými se vám bude snadno pracovat a zároveň budete mít jistotu, že neztratíte jednotný vizuální styl.

4
5
Šetří tiskárnu a papír
je nature friendly

Z emailu přímo na vývěsku – když vám přijde zajímavá pozvánka, barevný plakát nebo cokoliv, co chcete zveřejnit ve škole, jednoduše to přetáhnete z pošty na nástěnku. Nemusíte nic tisknout.

Nabídka

digi nástěnka

od 37 000 + 2 000,- / ročně za správu
 • LED televizor SAMSUNG o úhlopříčce 139 cm v hodnotě 12000,-
 • Sladění obsahu s vizuálem školy
 • Šablona pro jednoduché plnění
 • Napojení na Bakaláře a Školuonline v ceně

digi nástěnka
+ nový web

od 77 000 + 2 000,- / ročně za správu
 • LED televizor SAMSUNG o úhlopříčce 139 cm v hodnotě 12000,-
 • Sladění obsahu s vizuálem školy
 • Šablona pro jednoduché plnění
 • Napojení na Bakaláře a Školuonline v ceně

soustava nástěnek

na míru
 • LED televizor SAMSUNG o úhlopříčce 139 cm v hodnotě 12000,-
 • Sladění obsahu s vizuálem školy
 • Šablona pro jednoduché plnění
 • Napojení na Bakaláře a Školuonline v ceně

Ceny jsou pouze orientační. Každá škola je originál a má různé potřeby. Proto závazné objednávce musí předcházet specifikování potřeb a vytvoření přesného nacenění.