K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Sežeňte studentům slevy

Pracuje někdo z rodičů vašich žáků v papírnictví, knihkupectví nebo jiném obchodě, který jakkoliv souvisí se školou? Domluvte si s nimi slevu pro žáky a učitele vaší školy. Pokud prodejnu ve škole doporučíte, leckdo výhodný nákup využije a vy můžete mít dobrý pocit hned 2x: zaprvé jste sehnali slevu žákům a pedagogům, zadruhé jste pomohli místnímu prodejci. To dnes není málo.

Nebojte se ale oslovit třeba i velké eshopy. Máme zkušenost, že to nejsou žádné nedostupné tvrze. Právě naopak. Jsou v podstatě na slevy připraveni, a když jim napíšete, většinou ochotně pošlou slevové kódy. Je to pro ně dobrá reklama a vaši žáci budou nadšeni.

Pokud se vám podaří takových slev sehnat víc, udělejte si na webu pěknou podstránku se seznamem, ve kterých obchodech a eshopech má vaše škola slevy. Pro studenty to bude pěkné počtení. Že tím zároveň upozorníte, jak hezky se škola o všechny stará, už netřeba zmiňovat. To dojde každému samo.

Nepřehlédněte: